Galeria Północna na Tarchominie w Warszawie oferuje swoim klientom do wynajęcia rowery cargo. Klienci galerii mogą bezpłatnie wypożyczyć rower, w którego skrzyni bezpiecznie można przewieść ładunek o wadze nawet do 100 kg!

Warszawska Galeria Północna nie pierwszy raz robi ukłon w kierunku zapalonych rowerzystów i wielbicieli ochrony klimatu. Zaznaczyć należy, że w centrum handlowym jest w sumie 200 miejsc postojowych dla rowerów (na zewnątrz i na parkingu podziemnym) a na jej terenie znajdują się trzy stacje do naprawy rowerów. W Galerii każdy rowerzysta może otrzymać bezpłatną mapę dróg rowerowych w Warszawie „Rowerowa strona Północy”. Galeria angażuje się także w akcje społeczne – jest partnerem akcji „Rowerowy Maj”. Dzięki temu zaangażowaniu najbardziej aktywni rowerzyści mogą liczyć na bilety do kina oraz Sali Zabaw.

Rowerem cargo z Galerii

Rower typu cargo można wypożyczyć z Galerii nie tylko przy okazji zakupów.

Jeżeli wybierasz się na większe zakupy lub planujesz weekendowy wypad za miasto, a jednocześnie w trosce o środowisko wolisz zostawić samochód w domu, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! W Punkcie Informacji bezpłatnie wypożyczysz rower typu cargo, w którego skrzyni bezpiecznie przewieziesz ładunek o wadze nawet do 100 kg. Rower jest dodatkowo wyposażony w ławeczki z pasami, które umożliwiają zabranie ze sobą nawet czworga dzieci. Tak nietypowy powrót z zakupów może być prawdziwą i emocjonująca przygodą dla najmłodszych.

www.galeriapolnocna.pl
materiały prasowe

Jak podaje na swojej stronie Galeria wypożyczenie roweru jest bezpłatne. Jedyny warunek jaki należy spełnić to wcześniejsze zgłoszenie chęci wypożyczenia jednośladu na adres informacja@galeriapolnocna.pl. Kiedy tylko otrzymamy potwierdzenie rezerwacji rower można odebrać przy ul. Światowida. Czas wypożyczenia nie może przekraczać 24 godzin. Podczas pobierania roweru trzeba mieć ze sobą ważny dokument potwierdzający naszą tożsamość. Należy także podać planowaną trasę przejazdu oraz przewidywany czas zwrotu roweru.

Wypożyczalnia roweru cargo czynna jest w godzinach pracy galerii handlowej i Punktu informacji: od poniedziałku do soboty w godz. 10:00 – 22:00, w niedziele handlowe w godzinach 10:00 – 21:00, w niedziele niehandlowe wypożyczalnia jest nieczynna.

Galeria dysponuje póki co jednym rowerem, ale jeżeli zapotrzebowanie będzie na więcej, to deklaruje, że pojawią się kolejne. Projekt jest realizowany dzięki współpracy z Pełnomocnikiem Prezydenta m.st. Warszawy ds. Komunikacji rowerowej.