Stacje naprawy rowerów staną przed 80-cioma sklepami „Żabka”. Lokalizacje zostaną wybrane w głosowaniu. Głosować można jeszcze przez tydzień.

Popularna i największa w Polsce sieć sklepów convenience, postanowiła przed niektórymi swoimi sklepami zamontować stacje naprawy rowerów. Jak deklaruje sieć ma to być promocja zdrowego stylu życia i wsparcie dla rowerzystów. Lokalizacje sklepów wybierać mają internauci. Żabka stworzyła w tym celu specjalną stronę.

W trwającym obecnie (do 6 sierpnia) głosowaniu wybierać możemy sklepy zlokalizowane w Częstochowie, Gliwicach, Katowicach, Poznaniu i Warszawie. Stacje naprawy rowerów staną przed 80-cioma sklepami Żabki. 20 z nich trafi do Poznania, 30 do Warszawy i łącznie 30 do Częstochowy, Gliwic i Katowic). Organizator konkursu przewidział nagrody dla głosujących – 3 rowery marki DALLASBIKE o wartości ponad 1029 zł każdy oraz 300 butelek z filtrem Dafi.

Komisja Konkursowa wyłoni najlepsze odpowiedzi konkursowe w oparciu o kryterium kreatywności oraz oryginalności i pomysłowości, a także biorąc pod uwagę zgodność Zgłoszeń z Regulaminem

Aby oddać głos w konkursie należy wejść na stronę

wybrać lokalizację, uzasadnić swój wybór i wysłać zgłoszenie.

Zasady konkursu i regulamin dostępne na stronie konkursu.

PS. Przed wysłaniem zgłoszenia w konkursie sugerujemy zapoznać się z par. 7 Regulaminu – Informacje o przetwarzaniu danych osobowych 😉
PPS. To nie jest wpis sponsorowany 🙂 popieramy każde rozwiązanie, które może przysłużyć się rowerzystom miejskim.