Jakiś czas temu pisaliśmy na naszym portalu o konkursie na przewodnik rowerowy. Konkurs zorganizowała zaprzyjaźniona z nami Antymateria. Właśnie poznaliśmy wyniki konkursu

O Konkursie pisaliśmy w połowie kwietnia. Było się o co bić, a właściwie łamać pióra. A tak najwłaściwiej to stukać w klawiaturę. W nagrodę za najlepszy przewodnik rowerowy Antymateria ufundowała miejski rower na pasku!

Żeby formalności stało się zadość, poniżej podajemy, za Organizatorem, wyniku konkursu

Pierwsze miejsce i nagrodę główną (rower na pasku) otrzymał Pan Mateusz Pławski. Już niedługo opublikujemy na naszym blogu tekst, ilustrowany przepięknymi zdjęciami Wrocławia. Będziecie mieli sami możliwość zweryfikowania naszej oceny.

Zaskoczył nas natomiast kolejny laureat, czyli Pan Filip Waroczyk, który choć nominalnie jest także z Wrocławia to zdecydował się napisać przewodnik po mieście (właściwie miejscu), które pewnie mało komu jest na dobrą sprawę znane. Przewodnik po Milczu otrzymał specjale wyróżnienie i znajdzie się na serwisie gazeta.pl. Poza jakością samego materiału urzekło nas to z jakim uczuciem pan Filip opisał bliskie mu okolice.

Jak zaznacza Antymateria, wszystkie teksty były na dobrym, wyrównanym poziomie. Pozostałe nagrody powędrują (w kolejności alfabetycznej) do:

  • Magdalena Mróz (POZNAŃ)
  • Artur Pytliński (ELBLĄG)
  • Bartosz Szczepaniak (GDAŃSK)
  • Jakub Wierzba (SZCZECIN)
  • Dorota Woźniak (GNIEZNO)

Przewodniki

Wszystkie przewodniki będą kolejno, w najbliższym czasie, publikowane na blogu Antymaterii.

Korzystając z ich uprzejmości pojawią się One także i u nas. Będziecie je mogli znaleźć w zakładce PO GODZINACH.